Łysienie androgenowe, telogenowe oraz plackowate dotykają coraz większą liczbę mieszkańców kraju nad Wisłą…i to zarówno przedstawicielki płci pięknej jak i panów. Jeżeli zauważają Państwo, że każdego dnia podczas pielęgnacji Państwa fryzura uszczupla się o ponad sto pojedynczych włosów, jest to znak, że czas przestać bagatelizować problem i udać się po poradę do ekspertów. W przypadku omawianych problemów zdrowotnych najlepsze efekty może dać konsultacja trychologiczna lub dermotrychologiczna, a więc udanie się z wizytą do osób, dla których chlebem powszednim jest praca z włosami oraz skórą głowy.

To właśnie oni przeprowadzą z nami dokładny wywiad, podczas którego postarają się zgromadzić możliwie jak najwięcej informacji odnośnie naszych przyzwyczajeń żywieniowych, prowadzonego trybu życia, jak również ewentualnych przebytych chorób lub uwarunkowań genetycznych, które to mogą być odpowiedzialne za bolączki, z którymi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie. Wszelkie te dane pozwolą przepisać odpowiednie kosmetyki, środki medyczne oraz przeprowadzić dostosowane do specyfiki problemów klienta terapie na łysienie, w tym chociażby mezoterapię igłową, która daje ponadprzeciętnie korzystne rezultaty jeżeli chodzi o stymulację porostu włosów oraz niwelowanie niekorzystnych skutków łysienia.

Niekiedy jednak okazać się może, że nawet przy najlepszych staraniach dermotrychologów oraz stosowaniu najskuteczniejszych dostępnych na rynku preparatów łysienia androgenowego, plackowatego lub też telogenowego nie da się efektywnie powstrzymać. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Ze swojej strony pragniemy zaoferować konsumentom zainteresowanym piękną i bujną fryzurą skorzystanie z najnowocześniejszej zdobyczy medycyny estetycznej jaką są proszki oraz spraye zawierające w składzie włókna keratynowe, które przywierają do włosów momentalnie sprawiając, że całość uczesania prezentuje się o wiele lepiej niż miało to miejsce jeszcze do niedawna.

Z przyjemnością informujemy, że bazując na naszych własnych doświadczeniach oraz na wynikach testów klinicznych z których wynikami mieliśmy możliwość się zapoznać, możemy bez cienia wątpliwości powiedzieć, że opisywane produkty są w pełni bezpieczne, a nawet ich regularne stosowanie nie będzie powodowało jakichkolwiek podrażnień czy reakcji alergicznych. Po aplikacji włókna utrzymują się na głowie bardzo długo, nawet w przypadku, gdy regularnie będą one wystawione na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak choćby porywisty wiatr czy rzęsisty deszcz. Proszki i spraye ujęte w naszym portfolio dostępne są w szerokiej palecie kolorów, a więc bez wątpienia będziemy w stanie dostosować ich odcień do koloru fryzury konsumenta zainteresowanego zamaskowaniem ewentualnych niedoskonałości lub podjęciem walki z różnorakimi rodzajami łysienia. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli są Państwo zainteresowani bardziej szczegółową ofertą lub też poszukują Państwo odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania z zakresu medycyny estetycznej – z chęcią odpowiemy na nie wszystkie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here