Na rynku polskim działa obecnie kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy oferują swoim użytkownikom możliwość korzystania z bezpiecznej i odpowiedzialnej gry. Wśród nich coraz większe sukcesy odnosi firma eWinner. To bukmacher, który rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2019 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Jak udało mu się przebić na rynku, który od pewnego czasu wydawał się być nasycony?

Szereg możliwości dla użytkowników

Firma eWinner, jako legalny, posiadający licencję Ministerstwa Finansów bukmacher, dba o to, by użytkownicy mogli czerpać radość z gry, która będzie jednocześnie bezpieczna i odpowiedzialna. Dlatego też mamy możliwość śledzenia na bieżąco kursów poszczególnych zakładów, co pozwala podjąć decyzję minimalizującą ryzyko.

Jednocześnie wybór zakładów, w których możemy brać udział, jest naprawdę szeroki. Dotyczy nie tylko najpopularniejszych dyscyplin i największych wydarzeń sportowych, ale również niszowych rozgrywek, które przyciągają prawdziwych pasjonatów. Obstawiać możemy zarówno z wyprzedzeniem, jak i grając na żywo, w trakcie trwających spotkań.

Na uwagę zasługuje również opcja CUSTOM BET, dzięki której użytkownicy mogą samodzielnie wnosić dowolne zakłady i stawiać środki na co tylko chcą. To rozwiązanie, które oferowane jest obecnie wyłącznie przez eWinner.

Udana współpraca z Marcinem Gortatem i ambitne plany

Jak już zostało wspomniane, eWinner to bukmacher, który dynamicznie się rozwija i nie zamierza na tym poprzestać. Firma nawiązała współpracę z gwiazdą NBA Marcinem Gortatem, dzięki czemu może obecnie aktywnie wspierać zdrową, sportową rywalizację i pomagać lokalnym drużynom i inicjatywom rozwijać się dalej. Dzięki wspieraniu społeczności sportowej eWinner jest bukmacherem, który cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.

Aplikacja mobilna eWinner – rozwiązanie dopasowane do potrzeb użytkowników

Na uwagę zasługuje również aplikacja mobilna eWinner, która stanowi odpowiedź na potrzeby graczy. W dzisiejszych czasach większość z nas korzysta bowiem z Internetu w telefonie – jest to wygodne i praktyczne. Dzięki aplikacji użytkownicy nie muszą już odwiedzać strony internetowej, by obstawić nowe zakłady, przesłać lub wypłacić środki oraz sprawdzić kursy. Marka eWinner zadbała o to, by aplikacja dawała dostęp do pełnej oferty, dzięki czemu z powodzeniem może być jedynym narzędziem, z którego korzystają gracze.

Liczne promocje i bonusy

Na użytkowników, którzy zdecydują się założyć konto w aplikacji mobilnej eWinner, czeka wiele atrakcyjnych promocji na start, dzięki którym mogą grać za wyższe stawki bez ryzyka. Regularnie pojawiają się również bonusy dla osób, które posiadają już konto u tego bukmachera.

Podsumowując, jeśli jesteśmy osobami, które lubią obstawiać zakłady sportowe, warto zainteresować się ofertą eWinner. Aplikacja mobilna oraz szereg innych udogodnień, które oferuje ten legalny bukmacher sprawiają, że rozgrywki mogą być jeszcze bardziej emocjonujące, a przy tym dostępne w wygodny i praktyczny sposób.

Materiał zewnętrzny.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here